Автор Тема: Сайта е прекрасен! Какво мислите вие?  (Прочетена 2337 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dvoychev

• Newbie
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Здравейте!  :)

Както си личи от заглавието на темата - сайта много ми хареса!
Направил съм два сайта с родословното дърво на рода на майка ми и на баща ми. Работата не е лека, но за тези повече от 5 години от както съществуват имаше доста промени по схемата на родословното дърво. Всичко правех на "ръка". До колкото можах да се запозная със сайта, тук е автоматично и добре изглежда!
От 6-7 години се интересувам от сайтове на тази тематика. Използвам и сайта: www.geni.com , също и един руски, но от видяното на този сайт,  тук нещата са по - добре направени!
Ще попълня информацията за двата ми рода тук, но ще трябва време! Все пак говорим за повече от 450 човека!
Сайта има добро бъдеще!
Какво мислите вие?

Неактивен tohuk

• Administrator
  • Newbie
  • Публикации: 7
    • Профил
Re: Сайта е прекрасен! Какво мислите вие?
« Отговор #1 -: Юли 30, 2015, 10:44:58 am »
Радвам се, че сайта Ви харесва!
Ако вече имате създадено родословно дърво в друг сайт, можете да го експортирате във файл (GEDCOM), повечето сайтове го позволяват и можете да го импортирате в rodnini.com, за да си спестите въвеждането на ръка отново. Слез като го импортирате можете да редактирате информацията.
Поздрави,
www.rodnini.com

Неактивен Спас

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Re: Сайта е прекрасен! Какво мислите вие?
« Отговор #2 -: Декември 29, 2017, 03:46:18 pm »
Много сложен за работа , да не кажа направо малоумен.Не виждам предците, си , които съм въвел ,почти невъзможен за добавяне на нови хора към същшестуващи, братя сестри , деца..  Скъпи родословничета, оставете суперлативите и рекламите , използвайте GENI.com и там имате по-голям шанс да намерите роднини.