Последни публикации

Страници: [1] 2 3 4
1
ЗА и ПРОТИВ Сайта / Re: Сайта е прекрасен! Какво мислите вие?
« Последна публикация от Спас - Декември 29, 2017, 03:46:18 pm »
Много сложен за работа , да не кажа направо малоумен.Не виждам предците, си , които съм въвел ,почти невъзможен за добавяне на нови хора към същшестуващи, братя сестри , деца..  Скъпи родословничета, оставете суперлативите и рекламите , използвайте GENI.com и там имате по-голям шанс да намерите роднини.
2
Въпроси за използването на сайта / Re: GEDCOM
« Последна публикация от Спас - Декември 28, 2017, 06:49:14 pm »
И аз това искам да попитам ,защото тук въвеждането на нови хора е много сложно, а отдавна съм си направил родословието във друг сайт(небългарски)!
3
Въпроси за използването на сайта / GEDCOM
« Последна публикация от rgeorgieva - Октомври 25, 2017, 07:33:10 pm »
Здравейте,

Как мога да импортирам GEDCOM файл?
Не виждам опции за импорт/експорт.

Благодаря
4
Кичукови имаше в с. Стефан Стамболово, някои от тях се изселиха към Русе преди години.
6
Търся информация за Фамилия / Каралъмови, Пендашеви и Калмукови
« Последна публикация от Ivelina23 - Април 14, 2016, 02:27:23 am »
Търся повече информация за Каралъмови и Пендашеви.
Калмукови е по-често срещана фамилия заради произхода си, затова интересът ми е към разпространението й в Русенско. Знам за Семерджиево и Белцов, но повече данни няма да са ми излишни.
7
Търся информация за Фамилия / Христо Стоянов
« Последна публикация от aangelov - Август 18, 2015, 06:49:32 am »
Търся сведение за Христо Стоянов от Горна Оряховица живял около 1900гд. със деца
Ангел. Георги. Тодор. Радка. Ламби и Стефан.
8
Търся информация за Род / Re: Къде другаде се среща фамилия Чолакови
« Последна публикация от Тишо - Август 07, 2015, 10:40:46 am »
В Триград вече втора година отсядаме в къща на фамилия Чолакови. Освен това в селото имали още една фамилия Чолакови, с които не били роднини.
9
Въпроси за използването на сайта / Re: Функционалност на форума и/или на сайта
« Последна публикация от tohuk - Август 05, 2015, 09:18:25 am »
Възможно е, разбира се. Дори може да се направи за всеки род, като съответно за всеки род може да има модератор, който да дава достъп и да управлява неговия род
10
Има два бързи варианта да бъде добавено. Разбира се, че идеята е чудесна и ще го добавим към менюто впоследствие, но най-бързо и на момента може да стане по 2 начина за които се сещам:
1 . Да направим тема във форума и ще сложим линк на сайта вдясно, който да води до обявите за родови срещи.
2. Можем да добавим в "Медия" раздел Обяви, където да бъдат добавяни такива, а те ще се визуализират и в страницата "Най-Новото Добавено" така, че да се вижда от всички, които разглеждат сайта. - За по-голяма яснота, би могло да се добавя описание Съобщение за родова среща на рода "Минчеви" например. и в описанието да бъде описано къде, какво и т.н. Както и контакти на организатора.
Ето пример: http://rodnini.com/whatsnew.php , вече има нова секция "Обяви"
Страници: [1] 2 3 4